Aratinga Collie Rough

Přeskočit na navigaci

Select your language/Sprachauswahl

Štěňátka

Cannýsek je opět dědou!

 

...je to tak :-)

 

Cannýskův syn Dempsey (Dayton Dempsey Aratinga) se stal hrdým otcem hnedle 8 štěňátek. Maminkou je krásná zlatá fenka, která do Čech dorazila až z Rakouska a doma jí říkají Harriet, Harrinka - to podle Makepeacové :-) (no, koho jiného si mohl Dempsey vybrat, že :-)), ale její rodokmenové jméno zní vznešeně - River Dance von der Ischlerbahn. Harrinka mimo jiné oplývá i pěkným zdravotním profilem - je CEA geneticky normal(!!!) a MDR1 defekt - normal (!!!). Všechna štěňátka tedy budou CEA negativní (carrier) a MDR1 negativní (normal či carrier)

 

Štěňátka budou vymazlená, v době odběru odčervená, očkovaná a označena mikročipem.

 

Pokud jste srdcem koliáři (a nebo se jimi chystáte stát) a chybí vám společník na cestě životem, zvedněte telefonní sluchátko a určitě se domluvíme :-)  

 

 

 

ZAČÁTKEM BŘEZNA 2014 OČEKÁVÁME ŠTĚŇÁTKA V BARVĚ ZLATÉ A ZLATÉ S VLOHOU PRO TRICOLOR ZE ZAHRANIČNÍHO KRYTÍ

 

Fotogalerie vrhu D Aratinga

Vrh D AratingaMáme štěňátka!!!

Dne 30.10.2010 se Sofince a Cáňovi narodilo 7 holčiček (jedna tricolorní a 6 zlatých) a 4 kluci. Celkem tedy máme 11 miminek, která prozatím nečiní nic jiného, než že se oddávají mlsání mlíčka a pochrupkávání :-). Sofinka vše zvládla na jedničku i přesto, že během porodu se jí dvě štěňátka zaklínila do sebe, když každé vycházelo z jiného děložního rohu. Trošku jsem jí pomohla a na svět se nakonec dříve dostala tricolorní holčička jménem Dinna. Všechna štěňátka se narodila během 4 1/2 hodiny (přičemž poslední dvě hodiny přišli na svět už jen dva statní kluci).

 

Do této kategorie zatím nebyly vloženy žádné články.

Kontakt

Bc. Petra Mecerová
Čelákovice, Praha východ
E-mail:
info@aratingacollie.cz

Tel.: 604 392 538

Více kontaktů »